برای همه ی آنهایی که دوست داشتند من دوباره زندگی کنم

بیشتر ما عادت داریم برای شروع هر کاری یا دست کشیدن از هر چیزی، یک بهانه پیدا کنیم یا یک مناسبت فرخنده. از روز اول هفته و ماه و سال گرفته تا سال روز تولد و آشنایی و جدایی. اما من برای شروع دوباره ی زندگی و پایان دادن به افسردگی این چند ماه، منتظر هیچ روزی نموندم. من خوشحالم چون زنده ام و برای زندگی کردن هیچ بهانه ای ندارم، جز همون بهانه هایی که بعضی وقت ها می تونستن دلایل موجهی برای پایان دادن به زندگیم باشن.

توی این چند ماه خیلی ها تلاش کردن تا حال من رو بهتر کنن اما من "نمی خواستم" که زیبایی های زندگیم و خوبی خدا رو ببینم.

تا چند هفته قبل دوست داشتم دوباره وبلاگم رو به روز کنم و از زشتی های زندگیم بنویسم بلکه وقتی رفتم، با خوندن این نوشته ها دلتنگیم برای شهرم، کشورم، دوستا و حتی خانواده ام کمتر بشه. اما تجربه ی سالهای قبل و دفتر های خاطراتی که بیشتر با غصه هام سیاه شدن، به من ثابت کرد که به هر حال همه دلتنگ روزهای گذشته ی خودشون می شن. چه زشت و چه زیبا. پس چه بهتر که سال بعد یا سالهای بعد، باخوندن این نوشته ها به یاد زیباترین لحظات زندگیم بیفتم و برای آشنایانی که کمکم می کنن، شهری که پرتکاپو و زنده است و مشکلاتی که هیجان زندگیم هستن دلتنگ بشم نه برای اونهایی که تنهام گذاشتن، نه برای شهر دود گرفته و کثیف تهران و نه برای بدبختی هایی تمام نشدنی!

 

 

 

 

 

 

/ 29 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شاگردی کوچک در مکتب معلمی شهید

انسان بیش از زندگی است ، آنجا که هستی پایان می یابد او ادامه می یابد. سلام - من شاگرد کوچکی در مکتب استادم که تازه متولد شدم در عرصه ی سخن معلم . وبلاگ بسیار زیبایی دارید پر از نور از سخن عشق . خوشحال می شوم به من هم سر بزنید و کمی از سوسوی نور این عشق را حراج کنید و اگر افتخار می دهید با من تبادل لینک کنید .

سارنگ

ممنون از نوشته ات سارنگ خوشحال میشه میزبان تو نازنین دختر باشه

كشاورز

وبلاگ اخبار دانشگاهي و دانلود كتاب www.aladab.persianblog.ir

مریم

دیشب یک نصفه شب اینا یادت بودم،خواستم اس ام اس بنم حالتو بپرسم دیدم دیر وقته..دلم برات تنگ شده لیلی جانم:×

رضوی شاپ

"صلي الله عليك يا ابالحسن يا علي بن موسي الرضا" با اهداء سلام **پایگاه عرضه محصولات فرهنگی آستان قدس رضوی**، استفاده از محصولات فرهنگي حرم مطهر رضوي را، در هر مكاني از كشور كه هستيد،فراهم نموده است. .واحد پشتيباني رضوي شاپ. www.razavishop.com

**!!!..ف...!!!**

خوشبحالت که خوب شدی من که احساس میکنم دارم روانی میشم یک از خود گریخته به منم سر بزن سپاس[گل][گل][گل]